Speculație matematică
Am mulți prieteni dependenți
de diverse substanțe dar și
de diverse persoane
Mă întreb ce e mai rău:
Oameni fără substanță
la propriu
Sau
Oameni fără substanță
la figurat
Nu sunt capabil să răspund la întrebări de genul
Eu depind atât de atenție cât și de Pepsi
Sunt egal cu zero
Au

28 Jan - 22:11

Id: 2101
 
439 vizualizari