Dor de tine,tată!
Mi-e atât de dor de tine....tată.
   Mă întreb: O să mai vii vreodată ?
   Mă vei saluta când ne vom întâlni pe stradă?
   Mă vei săruta pe frunte cum o făceai odată?
   Ai să mă ții de mână și ai sa-mi spui : "Sa fii
   puternică și devotată"?
   Am plâns când te-am văzut ,am rămas șocată.
   Am deschis ochii ,doar te-am visat tată!

30 Oct - 21:39

Id: 6099
 
433 vizualizari