Mi-e atât de dor de tine....tată.
Mă întreb: O să mai vii vreodată ?
Mă vei saluta când ne vom întâlni pe stradă?
Mă vei săruta pe frunte cum o făceai odată?
Ai să mă ții de mână și ai sa-mi spui : "Sa fii
puternică și devotată"?
Am plâns când te-am văzut ,am rămas șocată.
Am deschis ochii ,doar te-am visat tată! |
|