Autoportret
Sunt fată,iți spun sigur
Ochi căprui am
Însă de fericire îmi e dor
Și vreau să te am!

Fiecare are nevoie
Să fie ascultat,
De aceea tăcerea mea vorbește
Mereu pe înserat,

Sunt înaltă,dar nu mult,
Suflet bun sper că am
De alțti oameni nu mă tem
Căci mulți prieteni am!

29 Oct - 15:32

Id: 6021
 
419 vizualizari